• MLADÍ PREVENTISTI

• Do galérie "Mladí preventisti" boli pridané fotografie. Hudobný festival ANTIKRIMI bol jedným z podujatí nášho projektu na prevenciu kriminality podporeného Ministerstvom vnútra SR, Nitrianskym samosprávnym krajom a občianskym združením Alma Mater. Podujatia sa zúčastnil Ing. Jozef Halcin - riaditeľ Odboru prevencie kriminality Kancelárie ministra vnútra SR, ktorý našim žiakom odovzdal certfikáty "Mladých preventistov:. Projekt pokračuje ďalšími aktivitami, do ktorých by sme radi zapojili aj žiakov základných škôl.

• "MLADÍ PREVENTISTI"

• Hudobným festivalom "ANTIKRIMI" pokračujeme v napĺňaní cieľov projektu "Mladí preventisti" - zodpovednou výchovou k vlastnej bezpečnosti podporeného Ministerstvom vnútra SR, Nitrianskym samosprávnym krajom a OZ Alma Mater. Tešíme sa na hudobných interpretov, ktorí svojím vystúpením zdieľajú podporu prevencii kriminality.

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

• Všetkých záujemcov o stredoškolské štúdium pozývame na návštevu našej školy dňa 18.11.2015 od 8:30 hod. počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ. Čaká Vás zaujímavý program a zábavné aktivity.  Tešíme sa na všetkých návštevníkov.

• "MLADÍ PREVENTISTI"

• Projekt "Mladí preventisti" - zodpovednou výchovou k vlastnej bezpečnosti, podporený Ministerstvom vnútra SR, Nitrianskym samosprávnym krajom a občianskym združením Alma Mater, pokračoval ďalšou prednáškou za pomoci Ing. Jaroslava Ostera z občianskeho združenia Preventista. Témou dňa bola IT kriminalita, jej formy, nebezpečenstvá, no najmä prevencia. Z účastníkov vzdelávacích aktivít projektu sa stanú certifikovaní "MLADÍ PREVENTISTI".

• "MLADÍ PREVENTISTI"

• Druhým workshopom pokračujeme v  projekte na prevenciu kriminality - "Mladí preventisti" - zodpovedným vzdelávaním k vlastnej bezpečnosti. Dnešným školiteľom je MUDr. Péter Hunčík - peer mediátor.

• "MLADÍ PREVENTISTI"

• Zapojili sme sa do projektu Ministerstva vnútra SR na prevenciu kriminality. Naši žiaci sa stanú certifikovanými "mladými preventistami" - vyškolenými odborníkmi v oblasti prevencie kriminality. Na projekte participujú aj žiaci z gymnázia s vyučovacím jazykom maďarským. Odborné informácie nám dnes priniesol kpt. Ing. Peter Polák z Policajného zboru SR. Projekt finančne podporujú Rada vlády SR pre prevenciu kriminaltiy, Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky, Nitriansky samosprávny kraj a občianske združenie Alma Mater.

• Zelená škola

• Dňa 9. októbra 2015 sa konalo vyhodnocovanie medzinárodného programu Zelená škola. Slávnostnej certifikácie sa zúčastnil aj minister školstva Juraj Draxler. Naše gymnázium získalo medzinárodný certifikát a ​zelenú vlajku, čím sme sa stali skutočnou Zelenou školou. Podarilo sa nám dosiahnuť prvý vytúžený cieľ na našej ceste k environmentálnemu mysleniu.

• 43. ročník medzinárodného športového podujatia  - Ipeľský pohár 2015
          • 43. ročník medzinárodného športového podujatia - Ipeľský pohár 2015

• Organizujeme 43.ročník medzinárodného športového podujatia vo vojelbale - Ipeľský pohár 2015 v dňoch 24.9. - 25.9.2015. Na pôde našej školy privítame partnerskú školu: Gymnázium Františka Palackého vo Valašskom Meziříčí. Podujatia sa zúčastnia miestne stredné školy a Gymnázium A. Sládkoviča v Krupine.

Podujatie finančne podporil Nitriansky samosprávny kraj.