• 3.miesto v krajskom kole Biologickej olympiády

• Dňa 23.3.2022 sa náš žiak Martin Wencl z 5.B zúčastnil krajského kola Biologickej olympiády - kategória A. Umiestnil sa na vynikajúcom 3.mieste a postupuje do celoslovenského kola súťaže. K úspechu srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

• Nenechajte prepadnúť 2 % z Vašej dane

• Vážení rodičia a priatelia našej školy, radi by sme vás informovali, že pri našej škole - Gymnáziu, Mládežnícka 22 Šahy pôsobí občianske združenie ALMA MATER Šahy. Cieľom tohto združenia je podporovať rozvoj vzdelávania našich študentov, vytvárať lepšie materiálne podmienky pre štúdium a tiež podporovať rôzne študentské aktivity.

Preto Vás prosíme, aby ste 2% z Vašich daní poukázali nášmu občianskemu združeniu ALMA MATER Šahy. Všetky finančné prostriedky, ktoré takto získame, využijeme v prospech detí študujúcich na gymnáziu v Šahách. Bližšie informácie o činnosti OZ ALMA MATER môžete získať z webovej stránky našej školy.

Poukázať 2% môžete tým, že v daňovom priznaní v časti pre poukázanie 2% vyplňte nasledovné údaje:

Názov: Občianske združenie ALMA MATER Šahy
            Sídlo: Mládežnícka 22, 936 01 Šahy
            Právna forma: Občianske združenie

Vašu podporu si veľmi vážime a ďakujeme Vám za ňu,  pedagogický zbor gymnázia.