• Výstava absolventov pri príležitosti 110. výročia školy

• Tradičným podujatím, ktoré sa spája s jubileom školy, býva výstava absolventov školy, ktorí sa prezentujú vo svete umenia. O svoje umelecké diela sa pri príležitosti 110. výročia školy s nami podelili Michaela/Ella Bodnárová - maliarka, Eva Fajčíková - maliarka a fotografi Erika Koštialová, Dominik Belica a Benjamín Zvara.

Výstavu inštalovala keramička a sochárka Adriena Kutaková.

Výstava je otvorená aj pre verejnosť do 27.10.2023. Podujatie bolo realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja, OZ Alma Mater a mesta Šahy.

• Ipeľský pohár 2023

• 29.septembra 2023 sme oživili tradíciu Ipeľského pohára.

49. ročník medzinárodného športového podujatia Ipeľský pohár 2023 sa už tradične konal na našom gymnáziu. Športovej súťaže vo volejbale sa napokon zúčastnili  štyri športové tímy, súťaže vo futbale sa zúčastnilo šesť družstiev.

Vo volejbale sme získali fantastické 2. miesto a najlepšou hráčkou volejbalového turnaja sa stala Júlia Zacharová z 2.B.

Vo futbale sa naše družstvo umiestnilo na 6. mieste. Volejbalovému tímu srdečne blahoželáme a všetkým športovcom ďakujeme za reprezentáciu Gymnázia Šahy.

Medzinárodné športové podujatie finančne podporili Nitriansky samosprávny kraj, OZ Alma Mater a Mesto Šahy.