• Decembrová beseda s Patriot Levice

• Dnes sme u nás privítali vzácnych hostí z basketbalového tímu Patrioti Levice. Témou besedy bola motivácia a na otázky nám odpovedali hráči Ben Kováč a Rob Howard. Besedu viedli študenti našej školy v anglickom jazyku.

Pozvánku na besedu tiež prijala úspešná podnikateľka Janina Jančij, absolventka našej školy.

Ďakujeme veľmi pekne Janina a Patrioti Levice

• Deň otvorených dverí vyvolal záujem

• Deň otvorených dverí sme organizovali pre záujemcov o štúdium dňa 12.12.2023. Do našej školy zavítali žiaci základných škôl a ich rodičia nielen zo Šiah, ale aj z okolitých miest a obcí. Účastníkom DOD sme predstavili náš školský vzdelávací program, medzinárodné projekty, ukázali sme im priestory školy, triedy a odborné učebne s modernými učebnými pomôckami, pochválili sme sa unikátnymi anglickými učebnicami a literatúrou. V chemickom laboratóriu sa predviedli naši žiaci svojimi prírodovednými zručnosťami. Tohtoročná účasť bola opäť bohatá. Ďakujeme za návštevu a už teraz sa tešíme na nových žiakov  v školskom roku 2024/2025.

• Opäť pomáhame ...

• Naša škola sa vďaka chápavým a empatickým žiakom aj tento rok zapojila do krásneho projektu „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“ ktorého cieľom je potešiť na Vianoce našich seniorov v domovoch dôchodcov po celom Slovensku. Ďakujeme za túto dobrovoľnú a dobročinnú aktivitu všetkým, ktorí sa zapojili.

• Zenit v programovaní

• Dňa 23.11.2023 sa Agata Bolemantová a Tibor Pažický, žiaci 4. ročníka, zúčastnili krajského kola Zenitu v programovaní. V kategórii A uspela Agata, skončila na 4.mieste a stala sa úspešnou riešiteľkou. Tibor vybojoval pekný výsledok a skončil na 12.mieste. Gratulujeme Agate a Tiborovi k peknému úspechu! Na súťaž ich pripravil Dávid Petrezsél.