• Krajské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• Richard Cserman (4.B) sa v krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku umiestnil na krásnom 2. mieste.

Srdečne mu gratulujeme k úspešnému umiestneniu v kategórii žiakov bilingválneho štúdia.

• Okresné kolo v basketbale chlapcov - 3.miesto

• Víťazstvo z obvodného kola basketbalu chlapcov išli naši žiaci obhájiť na okresné kolo do Levíc, ktoré sa konalo dňa 8.2.2023. V silnej konkurencii stredoškolských basketbalistov, ktorí majú v Leviciach silné zázemie, sme obsadili krásne 3.miesto. Našim chlapcom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a Mgr. Romanovi Hamaliarovi za prípravu. Gratulujeme.

• Krajské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry

• Dňa 1. februára 2024 sa konalo krajské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Naše gymnázium reprezentovali žiačky Linda Fónodová z 2.B a Bianka Hüvösová z 3. B triedy. Dievčatá si museli zmerať svoje vedomosti s početnou a silnou konkurenciou.

Linda Fónodová v kategórii B získala fantastické 5. miesto a Bianka Hüvösová sa v kategórii A umiestnila na krásnom 6. mieste.