• Návšteva predsedu NSK Ing. Branislava Becíka, PhD.

• Dňa 19.mája 2023 sme na pôde našej školy privítali predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Ing. Branislava Becíka, PhD.. Predseda samosprávneho kraja si prezrel budovu, priestory školy, environmentálnu záhradu. Stretol sa so zamestnancami školy a so žiakmi, s ktorými diskutoval  o ich pocitoch počas štúdia a o ich plánoch do budúcnosti. Jednou z tém rozhovorov bola aj budúcnosť nášho gymnázia.

• Vynikajúce výsledky v MO

• Dňa 4.4.2023 sa v Nitre konalo krajské kolo matematickej olympiády. V kategórii C sa na 4. mieste umiestnila Bianka Hüvösová a stala sa úspešnou riešiteľkou. V kategórii B sa Richard Cserman umiestnil na 1. mieste a dosiahol tak najlepšie možné umiestnenie v kategórii B, nakoľko sa v tejto kategórii nekoná celoštátne kolo. Obom súťažiacim srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy. Na súťaž ich pripravila pani učiteľka RNDr. Alena Korcsoková.