• 110.výročie založenia gymnázia v Šahách - oznam

• Vážení absolventi, rodičia, učitelia, žiaci a priatelia školy,

4. septembra 2023 si budeme pripomínať 110. výročie založenia gymnázia v Šahách.

Ako hrdí pokračovatelia tejto tradície máme záujem si dôstojne uctiť toto jubileum.

Celý školský rok 2023/2024 sa bude niesť v znamení spomienok, rozhovorov, stretnutí s ľuďmi, ktorí sú alebo boli s naším gymnáziom spätí. Radi by sme zorganizovali slávnostnú akadémiu a sprievodné podujatia vo forme besied, výstav, stretnutí.

Pri tejto príležitosti si Vás dovoľujeme poprosiť o akúkoľvek formu pomoci pri organizovaní osláv tohto významného výročia.

V prípade, že máte záujem stať sa spolutvorcom nášho spoločného jubilea, neváhajte nás kontaktovať na: sekretariat@gymsahy.sk, príp. telefonicky na +421908325917.

Ďakujeme za akúkoľvek formu pomoci.

Organizačný tím GymŠahy