• Zbierka pre Ukrajinu

• V spolupráci so Slovenských Červeným krížom, Územný spolok Levice sme zrealizovali zbierku pomoci pre obyvateľov Ukrajiny, ktorí sa z dôvodu vojnového konfliktu ocitli v núdzi.

Ďakujeme za prejavenú solidaritu a ľudskosť všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom na tejto akcii podieľali. Vyzbierané potreby boli odovzdané Územnému spolku SČK v Leviciach.

ĎAKUJEME!

• Kritériá prijímacieho konania pre školský rok 2022/2023

• Riaditeľka Gymnázia, Mládežnícka 22, Šahy zverejnila Kritériá prijímacieho konania do 1.ročníka bilingválneho štúdia v školskom roku 2022/2023. Kritériá prijímacieho konania sú dostupné na webovom sídle školy v záložke O škole/Prijímacie skúšky.

• Úspech v krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 8.februára sa náš žiak Martin Wencl z 5.B triedy zúčastnil krajského kola Olympiády v anglickom jazyku. Súťažil v náročnej kategórii 2C1 a umiestnil sa na vynikajúcom 3.mieste. Srdenčne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

• Aktualizácia postupov pri COVID-19

• Oznamujeme žiakom a zákonným zástupcom žiakov, že v sekcii Žiaci a rodičia/COVID-19 uvádzame aktualizované informácie k postupom v prípade ochorenia COVID-19. Upozorňujeme, že súčasťou akutalizície sú nové prílohy, ktoré platia od 5.februára 2022.