• Úspech v krajskom kole Chemickej olympiády

• Krajského kola Chemickej olympiády v kategórii D sa 22.4.2021 zúčastnil žiak 1.B triedy Richard Cserman. Z celkového počtu bodov 80 získal 76 bodov a umiestnil sa na vynikajúcom 4.mieste. Ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme k úspechu Richardovi Csermanovi a vyučujúcemu pánovi Ing. Gáborovi Béresovi.

• Úspech v medzinárodnej matematickej súťaži Náboj

• 23.4.2021 sa konala medzinárodná matematická súťaž 5-členných družstiev: Náboj. Tento rok v nej riešili rovnaké úlohy súťažné tímy z Veľkej Británie, Nemecka, Švajčiarska, Rakúska, Česka, Maďarska, Slovenska a Poľska. Našu školu reprezentovalo jedno seniorské a jedno juniorské družstvo. Juniorské družstvo v zložení: Agata Bolemantová, Richard Cserman, Korina Hegedűsová, Samuel Laco, Dominik Steinlíber sa v medzinárodnej konkurencii 591 družstiev umiestnili na krásnom 291. mieste a v rámci Slovenska sa umiestnili na 48. mieste zo 108 súťažných družstiev. Srdečne im blahoželáme k tomuto úspechu a všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu školy.